17 Nisan 2014 Perşembe | 13 Yazar 7 kategori 442 Haber

Telsiz Diş Tedavisi

Şubat 20, 2012 | Genel Sağlık | fullja

do dental insurance plans cover invisalign Telsiz Diş Tedavisi

Çarpık dişler insan kaç yaşında olursa olsun rahatsız edici bir durum halini alır.Ama yaşı ilerleyen kişiler çarpık diş tedavisinde tel kullanmayı kendilerine yakıştıramadıklarından dolayı çarpık diş düzeltme tedavisine sıcak bakmazlar.Artık tel kullanmadan gelişen teknolojiyle çarpık diş tedavisi yapılıyor.

Dişlerde kullanılan braket ve tellere gerek kalmadan her yaştaki kişi de çarpık dişler estetik güzelliğe kavuşabiliyor.Çarpık diş tedavisinde kişinin ağızında gözükmeyen şeffaf plakalar kullanılıyor.Bu yöntemin adı ise Invasilign yöntemidir.Şeffaf düzeltici plaklar bilgisayar sisteminde hastanın diş yapısına birebir uygun olarak modellenerek hazırlanıyor.’ hafta sürekli kullanımda bu plaklar 2 haftada bir değişikliğe göre yeniliyor.

Invasilign yönteminin tercih edilmesi estetik ve ağız hijyeninin daha kolay sağlanmasından kaynaklanıyor.Braket ve tellerde olduğu gibi şeffaf bir ağızlık olmasından kişiyi rahatsız etmiyor. Invasilign yeme içme sırasında istediğiniz zaman çıkıyor ve öteki tellerde olduğu gibi yemek yeme zorunda kalmıyorsunuz.Tedaviye alışma dönemi de oldukça rahat. Invasilign yönteminin diğer bir avantajı da tedavi süresi önceden biliyor.

Etiketler:telsiz diş düzeltme,diş düzeltme

Doktora Sor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Telsiz Diş Tedavisi benzer konular