24 Nisan 2014 Perşembe | 13 Yazar 7 kategori 442 Haber

Cinsellikte Zevk Suyu Nedir?

Ocak 26, 2012 | Genel Sağlık | gunay

zevk noktalar Cinsellikte Zevk Suyu Nedir?

Zevk suyu aslında tamamen kişinin orgazmına bağlıdır.Cinsel birleşme öncesinde tahrik oldukları dair en önemli belirtidir.Zevk suyu bazen renksiz sıvı gibi,bazende jel şeklinde olarak akabilir.
Zevk suyu gelmeyen kadınlar için eczanelerde kayganlaştırıcı kremler satılmaktadır.
Fakat giriş çıkış esnasında sürtünmeden dolayı eşinizi tatmin edip zevk suyu salgılamasını sağlamazsanız cinsel ilişki zevk yerine ızdıraba dönüşebilir.Kadınların cinsel konuları ve cinselliği bir öcü gibi gördüğü ülkemizde cinsellik konusunda daha fazla doğru bilgiye ulaşmamız zorunludur.
Pek fazla bilinmesede aslında erkeklerinde tahrik olduklarında zevk suyu gelmektedir.Bunun yanında erkeğin zevk suyu spermleridir.Buna ulaşmak için ise cinsel ilişkiyi sona erdirmesi boşalması gerekir.Cinsel birleşme öncesinden penisten gelen bu salgı çok az da olsa sperm barındırdığı için hamile kalma olasılığı çok düşükte olsa vardır.Sıkça karşılaşılan sorulardan biri zevk suyu ile hamile kalınırmıdır.Bu sebepten dolayı prezervatif ve diğer doğum kontrol yöntemlerini kullanmayı öneriyoruz.Çünkü istemeyen bir gebeliğe bu da kürtaja sonuç açabilir.
Cinsellikte doruk noktası,düğümlerin çözüldüğü her kadının ve erkeğin keyif alarak yaşadığı bir cinsel yaşam…

G noktasi nedir Cinsellikte Zevk Suyu Nedir?

Etiketler:zevk suyu nedir,zevk suyu,am suyu nedir,erkeklerde zevk suyu,kadinda zevk suyu

Doktora Sor

 1. merhaba doktor bey kiz arkadaslimla opustugumde aradan 1 dk ka gecmeden benim sevk suyum akiyor bunu gidermek icin bir gunde 8 defa iliskiye girdim ama yaranamadim hep ayni arti menim is cabuk geliyor lutfen bana yardimci olurmusunuz ne yapmaliyim canimi fazlasiyla SIKIYOR tesekurler iyi gunler

  muhammed
  Haziran 18, 2013 at 4:33 pm
  Cevapla

 2. zevk suyunu yutmak zararlımı

  mehmet
  Ocak 19, 2014 at 4:36 pm
  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Cinsellikte Zevk Suyu Nedir? benzer konular